Programma-archief

Duik in het rijke programma-archief van Music Meeting en ontdek wie er in de afgelopen 34 jaar op ons festival gespeeld hebben.

2018

34th Music Meeting

Amsterdam Klezmer Band & Söndörgő

Antonio Castrignanò

Atmaça

Becca Stevens & Attacca Quartet

Becca Stevens

Becca Stevens & Chamber Tones

Bottasso-De Boer ‘Digital Nature of Life’

Creemers-Duijkers-Gomide

De Uitdaging: Shishani Vranckx & Neco Novellas

Derek Brown

Derek Gripper

Donny McCaslin Group

Flat Earth Society & David Bovée ‘Boggamasta’

House of Waters

Kareyce Fotso

Knock on Wood

Koeniverse 3 featuring Joris Roelofs

La Mambanegra

Marco Mezquida

Marimba-Madimba Conférence

Nizar Rohana & Udo Demandt

Oum

Portugal-Van Kemenade-Van ’t Hof

Quartabê

Red Baraat

Roomful of Teeth

Sahad & The Nataal Patchwork

Saz’iso

Seun Kuti & Egypt 80 featuring Soweto Kinch

Sysmo & Santiago Vazquez

The Brother Moves On

Vardan Hovanissian & Emre Gültekin

Wende

2017

33rd Music Meeting

Africa Negra (Sao Tomé en Principe)

African Salsa Orchestra (France)

Amariszi Xl (Netherlands)

Artez Big Collective (Netherlands)

Banda Magda (USA)

BCUC (Great Britain)

Ben Williams & Sound Effect (USA)

Bitori Feat. Chando Graciosa (Cape Verde)

Bram Stadhouders & The Big Barrel Organ (Netherlands)

Brian Blade ‘Mama Rosa’ (USA)

Derek Gripper & Paolo Angeli (Capetown)

Dj Bertú (Netherlands)

Dj Safri (Netherlands)

Dj Socrates (Netherlands)

Girma Bèyènè & Akalé Wubé (Ethiopia, France)

Junun Feat. Shye Ben Tzur & Rajasthan Express (India, Israel)

Kondi Band (Sierra Leone, USA, Great Britain)

Los Pirañas (Columbia)

Love & Revenge (Lebanon, Algeria, France)

Maarja Nuut & Hendrik Kaljujärv (Estonia)

New York Gypsy All Stars (USA)

Orchestre Poly-Rythmo de Cotonou (Benin)

Pantra Sein Hla Myaing (Myanmar)

Paolo Angeli (Sardinia)

Satanique Samba Trio (Brazil)

Totó la Momposina y Sus Tambores (Columbia)

2016

32 Music Meeting

Alaverdi

Anchorsong (Japan, Great Britain)

Bande À Pied Follow Jah (Haïti)

Bandproject Aram

Baobab Utd. (Netherlands)

Bko Quintet (Mali)

Bombay Connection Orchestra (Netherlands)

Carlos Malta

Catching Cultures Orchestra

Cory Henry “The Revival” Special Guest Carlos Malta (USA, Netherlands)

Dawn Of Midi (USA)

Djelimady Tounkara & Kandia Kouyaté (Mali)

Flats & Sharps (Great Britain)

Harold Lopèz Nussa Trio (Cuba)

Iberi (Georgia)

Island Jazz Featuring Monika Njava & Linley Marthe (Madagascar, Mauritius, Mozambique)

Konono No1. Meets Batida (Congo, Portugal)

Lisbon Underground Music Ensemble (Portugal)

Manolito Simonet Y Su Trabuco (Cuba)

Michalis Siganidis Trio

Neighbours

New Arts

Next Generation

No Bs! Brass Band (USA)

Officerfishdumplings (Marokko, USA)

Pan De Capazo (Spain)

Pat Thomas & Kwashibu Area Band (Ghana)

Refugees For Refugees (Syria, Pakistan, Iraq, Afghanistan, Tibet, Belgium)

Rocky Marsiano (Dj Set) (Portugal)

Ronald Snijders Band (Netherlands, Surinam)

Satori + Band (Netherlands)

Savina Yannatou & Primavera En Salonico (Greece)

St Germain (France)

Talent Street

Underpants (Netherlands)

2015 XS

2nd Music Meeting XS

The Bad Plus (USA)

Marc Ribot & The Young Philadelphians + Strings (USA)

Baba Commandant & The Mandingo Band (Burkina Faso)

Wende (Netherlands)

2015

31st Music Meeting

Afro-Latin Night: Alune Wade & Harold López-Nussa (Senegal, Cuba)

Afro-Latin Night: Bamba Wassoulou Groove (Mali)

Afro-Latin Night: Pupy Y Los Que Son Son (Cuba )

Afro-Latin Night: Timbazo (Netherlands)

Assorted Travellers

Bamba Wassoulou Pocket Edition (Mali)

Barmer Boys (India)

Canzoniere Grecanico Salentino (Italy)

Canzoniere Grecanico Salentino ‘The Acoustic Taranta’ (Italy)

Crazy Daze

Danyel Waro (La Réunion)

De Pubi’s

De Raad Van Toezicht (Netherlands)

De Uitdaging: Lilian Vieira Versus Erminia Fernández Córdoba (Netherlands, Brazil, Argentina, Spain)

Driss El Maloumi (Morocco)

Echo Movis

Ester Rada (Israel, Ethiopia)

Fatoumata Diawara & Roberto Fonseca (Mali, Cuba)

Hailu Mergia & Tony Buck & Mike Majkowski (Ethiopia, Australia)

Mark Guiliana Beat Music

Mbongwana Star (Congo)

Mbongwana Star Experience (Congo)

Mehliana Feat. Brad Mehldau & Mark Guiliana (USA)

Next Generation

Noura Mint Seymali (Mauritania)

Ppn Live

R-Chestra & Shaza Hayek & Nijmeegs Strijkersgilde (Netherlands, Syria)

Sena Nationaal Jeugd Jazz Orkest & Martin Fondse (Netherlands)

Steve Lehman Octet (USA)

Talent Street

The Baylor Project (USA)

The Jones Family Singers (USA)

The New Challenge Met Next Generation

Tinariwen (Mali)

2014 XS

1st Music Meeting XS

Kassé Mady Diabaté (Mali)

Mayra Andrade (Cape Verde)

Metá Metá (Brazil)

Vincent Peirani & Emile Parisien (France)

2014

30th Music Meeting

Alexander Abreu Y Havana D’primera (Cuba)

Aly Keita & Percussao Baiana (Ivory Coast, Brazil)

Azalai Ft. Aly Keita & Hayden Chisholm (Netherlands, Belgium, Ivory Coast, New Zealand)

Boulpik (Haiti)

Cheikh Lô (Senegal)

Christine Salem Réunion

Foltin & Guests (Macedonia, Slovenia, Netherlands)

Fred Frith’s Gravity (Great Britain)

Gallowstreet Brass Band (Netherlands)

Gending & Daisy Bell: Year Without A Summer (Netherlands)

Hanoi Gipsy Project (Vietnam, Netherlands)

Jambinai (South Korea)

Julia Hülsmann & Theo Bleckmann & Hayden Chisholm & Moritz Baumgärtner (Germany, New Zealand, USA)

Kapok Meets Ko Brass (Netherlands)

Kayhan Kalhor & Erdal Erzincan Met Ali Bahrami Fard (Iran, Turkey)

Letieres Leite E Orkestra Rumpilezz (Brazil)

Los Van Van (Cuba)

Lula Pena & Hayden Chisholm (Portugal, New Zealand)

Lula Pena (Portugal)

Mamar Kassey (Niger)

N’diale – Jacky Molard Quartet & Foune Diarra Trio (Mali, France)

Ndima (Congo, Brazzaville)

Onj/Orchestre National De Jazz (France)

Raul Midón (USA)

Raza Khan (India)

Renata Rosa (Brazil)

Soul’afrique * Van Kemenade – Faku – Mnisi – Mhlanga & Band (South Africa, Netherlands)

The Unthanks (Great Britain)

2013

29th Music Meeting

Bassekou Kouyate & Ngoni Ba (Mali)

Brassafrik The Ghana Connections (Ghana, Belgium)

Cedric Watson & Bijou Créole (USA)

Charanjit Singh (India)

Dafnis Prieto Proverb Trio (USA)

Ebo Taylor (Ghana)

Eddy & The Ethiopians (Netherlands)

Etsuro Ono & Shunsuke Kimura (Japan)

Hanggai (China)

Henosis: Bram Stadhouders Trio & Nederlands Kamerkoor (Netherlands)

Jam De La Crème (Netherlands)

Jamie Smith’s Mabon (Wales)

Joe Driscoll & Sekou Kouyaté (USA, Great Britain, Guinea)

Jupiter & Okwess International Rd (Congo)

King Ayisoba (Ghana)

Koffie (Netherlands)

Laïla Amezian ‘Triode’ & Laurent Blondiau (Belgium, Morocco)

Lenine & Martin Fondse Orchestra ‘The Bridge’ (Brazil, Netherlands)

Mark De Clive-Lowe Presents Church (New Zealand, USA)

Michael Schiefel’s Platypus Trio (Germany, Hungary, Italy)

Miklós Lukács & Michiel Braam (Hungary, Netherlands)

Nynke (Netherlands, Spain)

Ondatrópica (Columbia, Great Britain)

Romaneno Project (Bulgaria)

Sam Lee & Friends (Great Britain)

Teta (Madagascar)

2012

28th Music Meeting

Aurelio & The Garifuna Soul Band (Honduras)

Aziz Sahmaoui & University Of Gnawa Ft Ibrahim Maalouf & Mokhtar Samba (Morocco, Senegal, France)

Band Of Gypsies: Taraf De Haïdouks & Kocani Orkestar Amira (Bosnia)

Beatriz Aguiar Band & Riccardo Tesi (Uruguay, Netherlands, Italy)

Bguti Orchestra (Netherlands)

Bojan Z & Oren Marshall (Servia, Great Britain)

Dj Edu (Ghana)

Drew Gonsalves (Canada, Caribia)

Erkan Our, Derya Türkan, Vincent Segal & Eric Van Der Westen (Turkey, France, Netherlands)

Gevende (Turkey)

Ghalia Benali Mw’soul (Tunesia, Belgium)

Jagwa Music (Tanzania)

Jaojoby & Régis Gizavo (Madagascar)

Jaojoby (Madagascar)

Just A Band

Kekeca – Body Percussion

Kobo Town (Canada)

Koby Israelite & Band (Israel)

Koby Israelite & Oren Marshall Duo (Israel, Great Britain)

Lakecia Benjamin & Soul Squad (USA)

Maite Hontelé | Alberto Caicedo Y Su Orquesta (Columbia, Netherlands)

Mokoomba (Zimbabwe)

Myanmar Meets Europe (Myanmar, Germany, France, Italy)

Nik Bärtschs Ronin (Switzerland)

Raghu Dixit (India)

Richard Bona Mandekan Cubano Kameroen (USA)

Spinifex Indian Spin (Netherlands, India)

Tcheka Ft. Régis Gizavo Cabo (Cape Verde, Madagascar)

When The Drum Is Beating (Haiti)

2011

27th Music Meeting

6 Spoons, 1 Kitchen Nederland (Tunisia, Moldavia, Brazil, Egypt)

Aníbal Velàsquez Acùstico (Colombia)

Anibal Velasquez Y Los Locos Del Swing (Colombia)

Biondini-Godard-Niggli (Italy, France, Switzerland)

Boris Tchango & Lucas Niggli (Togo, Switzerland)

Ceumar & Krasz Collective (Brazil, Netherlands)

Combinatie Xvi (Surinam, Netherlands)

Desert Slide (India)

Djelimady Tounkara String Theory (Mali)

Dobet Gnahoré (Ivory Coast, France)

Gangbé Brass Band & Harmonie Tarcisius (Netherlands, Benin)

Gary Lucas The Edge Of Heaven (China, USA)

Getatchew Mekuria & The Ex & Guests (Netherlands, Ethiopia)

Hazmat Modine & Gangbé Brass Band (Benin, USA)

Interactivo (Cuba)

Joseph Tawadros Quartet (Australia, USA)

Juju Bros (Netherlands)

Jungle By Night (Netherlands)

Kasha Nasha (Netherlands, Russia)

La Fanfare Du Belgistan (Belgium)

Lionel Loueke (Benin, Netherlands)

Max Wild Band (USA)

Noreum Machi (Korea)

Regina Carter’s Reverse Thread (USA)

Super Rail Band (Mali, Africa)

Thione Seck Orientation (USA)

Wang Li & Yom (China, France)

2010

26th Music Meeting

Binang Mmino (South Africa)

Boi Akih Group ‘Philosophy Of Love’ (Netherlands)

Casuarina (Brazil)

Club Van Rome Featuring Yuri Honing & Greg Ward (Netherlands, USA)

David Krakauer & Klezmer Madness Featuring Socalled (Canada, USA)

Dj Click

Dj Tomasc

Duo David Venitucci/Pascal Rollando (France)

Duoud + Friends (Tunesia, Algeria, France)

Enver Izmailov (Ukraine)

Global Village Orchestra ‘Top Of The Globe’ Featuring Namgyal Lhamo (Netherlands)

Grupo Certidão (Brazil)

Hugh Masekela & The Mahotella Queens (South Africa)

Jimi Tenor/Tony Allen (Finland, Nigeria)

Jose ‘Puerto Plata’ Cobles (Dominican Republic)

Kottarashky Live Band (Bulgary)

La Excelencia (Puerto Rico, USA)

Les Triaboliques, Uk Besh O Drom (Hungary)

Magma (France)

Menwar (Mauritius)

Mercan Dede & Secret Tribe (Turkey)

Occidental Brothers Dance Band International Featuring Samba Mapangala (Congo, USA)

Renaud García-Fons ‘La Linea Del Sur’ (France)

Roberto Fonseca Cuba Black Sea Trio (Ukraine, Bulgaria, Hungary)

‘Still Black, Still Proud’ – An African Tribute To James Brown (South Africa, USA, Mali)

The First Statement (Netherlands)

The Mahotella Queens (South Africa)

The Mirror Conspiracy Featuring Erik Truffaz (Netherlands, France)

The Ploctones (Netherlands)

2009

25th Music Meeting

Andro Biswane’s Eclect-E (Surinam, Netherlands)

Anthony Joseph & The Spasm Band (Trinidad, Great Britain)

Appetite 4 Double

Céline Rudolph (Germany, Brazil)

Encontro Brasileiro

Göksel Yilmaz Ensemble (Turkey, Netherlands)

Grupo Tambó (Colombia)

Guillermo Klein Y Los Guachos (Argentinia, USA)

Jovino Santos Neto Quarteto (Brazil, USA)

Justin Adams & Juldeh Camara (Gambia, Great Britain)

La 33 (Colombia)

L’oeil De L’éléphant (France)

Marcos Suzano & Hamilton De Holanda (Brazil)

Mdungu (Netherlands, Gambia)

Nataša Mirković – De Ro & Matthias Loibner (Bosnia-Herzegovina, Austria)

Nomo, USA Matthias Loibner (Austria)

Orquesta Aragón & Afia Mala (Cuba, Togo)

Pedro Luís E A Parede (Brazil)

Ricardo Herz (Brazil)

‘Riff’ De Nazaten (Surinam, Netherlands)

Rokia Traoré (Maili)

Sergey Starostin (Russia)

Seun Kuti & Fela’s Egypt 80 (Nigeria)

Spokfrevo Orquestra (Brazil)

Stricat & Theodosii Spassov (Netherlands, Bulgaria)

Tarhana & Ghalia Benali (Turkey, Tunesia, Netherlands)

Tumi & The Volume (South Africa)

Wsb Plap

Zully Murillo Y Los De La Contundencia (Columbia)

2008

24th Music Meeting

3ma (Madagascar, Morocco, Mali)

A Lo Cubano (Cuba)

Avishai Cohen Roots Project (Israel, USA)

Bassekou Kouyaté & Ngoni Ba (Mali)

Brothers In Time (Sweden)

Caito Marcondes Connecting Orchestra (Brazil, Italy, Netherlands)

Debashish Bhattacharya (India)

Django Bates’ Stormchaser (Denmark, Great Britain)

Etran Finatawa (Niger)

Forro In The Dark (Brazil, USA)

Hasan Yarimdünia (Turkey)

Huong Thanh Asian Colours (Vietnam, Japan, China)

Luisito Quintero Percussion Maddness (Venezuela, USA)

Luisito’s Ensemble (Venezuela)

Makossa & Megablast (Africa)

Minyeshu (Ethiopia)

Nigun Trio (Netherlands)

Salsa Celtica (Schotland)

The Either/Orchestra And Special Guest Mulatu Astatke (USA, Ethiopia)

The Klezmatics (USA)

Toumani Diabaté (Mali)

Trio Laviso (France)

Watcha Clan (France)

2007

23th Music Meeting

Andy Palacio & The Garifuna Collective (Belize, Nicaragua, Honduras)

Bijlmer Steelband Kids (Netherlands)

Billy Cobham & Asere (USA, Cuba)

Cherifa (Morocco)

Chiwoniso (Zimbabwe)

Clube Do Balanço (Brazil)

Fanfare Ciocarlia ‘Queens & Kings’ (Romania, Bosnia, France)

Ferenc Snétberger ‘Nomad’ With Arild Andersen & Paolo Vinaccia (Hungary, Norway, Italy)

Gipsy.Cz

Gnawa Crossroads (Morocco, Algeria, Surinam, Aruba, Ivory Coast, Cuba)

Göksel Yilmaz Ensemble (Turkey)

Guus Tangelder Bigband ‘Sax Geweld(Ig)’ (Netherlands)

Joaquin Diaz (Spain)

La Symphonie De La Kora (Mali)

Les Bantous De La Capitale Congo Brazzaville (Congo)

Madras Special & Charlie Mariano (India, Germany, Hungary, Great Britain, USA)

Pauni Trio & Mimoon ‘Mesechinka’ (Netherlands)

Pocket Club (Great Britain)

Tony Lakatos ‘Gipsy Colours’ (Hungary)

Trevor Watts & Jamie Harris Duo (Great Britain)

William Vivanco (Cuba)

2006

22th Music Meeting

Atongo Zimba (Ghana)

Balkan Beat Box (Israel)

Beñat Achiary (France)

Desert Blues (Mali)

Dj Dré & Dj J. Smoke

Electro Côco (Netherlands)

Havana Impacto (Cuba)

Horacio Hernandez & Italuba With Ramón Valle (Cuba, Italy)

Imperial City Orchestra Meets The Young, Wild And Cool (Netherlands)

Josh Roseman’s Constellations (USA)

Mdungu (Netherlands)

Monsieur Dubois (Netherlands)

Motion Trio (Poland)

Paris Touch (France)

Sambasunda (Indonesia)

Silvério Pessoa (Brazil)

The Funk Ambassador

The Musicians Of The Nile (Egypt)

Toumani Diabaté’s Symmetric Orchestra (Mali)

United Women’s Orchestra & Michael Schiefel (Germany, Netherlands)

Xam Xam (Netherlands, Senegal)

2005

21th Music Meeting

Artez Bigband En String Orchestra (Netherlands)

Asif Ali Khan & Party (Pakistan)

Badi Assad (Brazil)

Black Tulip (Great Britain)

Carlama Orkestar (Servia)

Chango Spasiuk (Argentinia)

Dj Dolores & Aparelhagem (Brazil)

Dj Spooky With Raw Materials (USA)

Djamel Laroussi (Algeria)

Dragan Dautovski Quartet (Macedonia)

Familia Valera Miranda Santiago De (Cuban, Perpignan)

Hermeto Pascoal (Brazil)

Mahmoud Ahmed (Ethiopia)

Neco Novelas (Mozambique)

Olinôs Featuring Tcheka (Capeverdian Islands)

The Yohimbe Brothers (USA)

Trovesi & Coscia Duo (Italy)

Yamandú Costa (Brazil)

2004

20th Music Meeting

‘African Abstractions’ (Senegal, Ghana, Mali, Zimbabwe, Curacao, Netherlands, Zambia)

Armenian Navy Band Armenia (USA)

Cobla La Principal D’amsterdam (Netherlands)

De Wereldband (Netherlands)

Dobet Gnahoré (Ivory Coast)

Femi Kuti & The Positive Force (Nigeria)

‘Fungu’ (Netherlands)

Gilad Atzmon & Orient House Ensemble (Israël, England, Italy, Roemenia)

Gino Sitson 4tet Cameroon (USA)

‘Het Nederlands Elftal’ (Portugal, Curacao, Turkey, Senegal, Netherlands)

Huun-Huur-Tu (Tuva)

Lucia Pulido (Colombia, USA)

Mitsoura (Hungary)

Orchestra Baobab (Senegal)

Outlandish (Denmark)

Papa Noël & Bana Congo (Cuba, Congo)

Pupy Y Los Que Son Son (Cuba)

Siba E A Fuloresta Do Samba (Brazil)

Slobodan Trkulja & Balkanopolis (Serbia, Netherlands)

Stimmhorn (Switzerland)

Think Of One Presents ‘Chuva Em Pô’ (Belgium, Brazil)

Tinariwen (Mali)

Univers Zéro (Belgium)

Vistar (Netherlands, India, Surinam, Turkey, Germany)

Youngblood Brass Band (USA)

2003

19th Music Meeting

Ä°Lhan EråžAhin ‘Wonderland’ (Turkey, USA, Denmark)

Bob Brozman / René Lacaille & Band (Hawaï, La Réunion)

Carlos Maza ‘Salvedad’ (Chili, Cuba)

Dj Dolores (Brazil)

Dj Real X (Netherlands)

Duo Gijs Hendriks / Berry Van Berkum (Netherlands)

Duo Louis Mhlanga & Eric Van Der Westen With Habib Koité (South Africa, Mali, Netherlands)

Eleyo (Cuba)

‘Gemengde Noten’ (Irak, Iran, Serbia, Netherlands)

Jony Iliev & Band (Bulgaria)

Lee Konitz/Ohad Talmor String Project (USA, Austria)

Malouma (Mauritania)

Manecas Costa (Guinee Bissau)

Marcos Suzano (Brazil)

‘Mela Mela’ (Netherlands)

Radio Tarifa (Spain)

Savina Yannatou ‘Primavera En Salonico’ (Greece)

Tasha’s World (Netherlands)

Temple Of Sound (Great Britain)

The Global Jazz Trio (China, Italy, Afghanistan)

Waarschuwing Voor De Scheepvaart (Netherlands)

Wu Wei (China)

YUSA (Cuba)

2002

18th Music Meeting

Accordion Tribe (Finland, Sweden, Slovenia, Austria, USA)

Antibalas Afrobeat Orchestra (USA)

‘Barana & Co’ (Turkey, Iran, Netherlands)

Béla Fleck & The Flecktones (USA)

Bill Bruford / Michiel Borstlap Project (Great- Britain, Netherlands)

Bongo Maffin (South-Africa)

Courtois / Huby Duo (France)

Dieter

  1. Smoke (USA)

Kampala Arts Ensemble (Uganda)

Luis Di Matteo Candombe Project (Uruguay, Poland)

Manu Dibango & Ray Lema (Cameroon, Congo)

Mps Pilot

Nnanga Ensemble (Uganda)

Polo Montañez (Cuba)

Project ‘Lami’ (Netherlands)

Shrine Synchro System (Great Britain)

Steve Coleman & Five Elements (USA)

Trio Ivoire (Ivory coast, Germany, Great Britain)

Trio Mocotó (Brazil)

Tubatuba! (USA, France)

Turqumstances Part I (Turkey, Netherlands, Senegal, Serbia)

Vincent Courtois & Régis Huby (France)

Wai (New Zealand)

Zapp! Strijkkwartet (Netherlands)

Zuco 103 (Netherlands)

2001

17th Music Meeting

Aka Moon & Dj Grazzhoppa (Belgium)

Alioune Nder & Le Setsima Group (Senegal)

Aziza-A (Turkey, Germany)

Deepak Ram Meets Mazhar Shagan (South Africa, Pakistan)

Dhafer Youssef (Tunesia, India, South Africa, Germany)

Dj’s: Ginger Burns / Dieter Van Den Bergh / Mps Pilot (Netherlands)

Ferro Gaita Cabo (Verde)

Gangbé Brass Band (Benin)

Jasper Van ‘T Hof (Netherlands)

Kassé Mady Meets Baba Sissoko (Mali)

Kimmo Pohjonen Kluster (Finland)

Lágbájá (Nigeria)

Magic Malik Orchestra (France)

‘Mariamma’ (Netherlands, Senegal)

Momo (Morocco, Uk)

‘N’dadje’ (Senegal, Germany, Netherlands)

Omar Sosa Septet (Cuba, USA)

Orient Express (Libanon, Irak, Netherlands)

Orkestar Braka Kadrievi (Macedonia)

Pibo Marquez Con Las Manos Calientes (Venezuela, Mexico, France)

Rokia Traoré (Mali)

Sekou Bembeya Diabate Guiné (Conakry)

Ustad Gulam Hassan Shagan (Pakistan)

Westafrican Sessions (Senegal, Guiné Conakry, Mali, Netherlands)

2000

16th Music Meeting

Alim Qasimov (Azerbeidjan)

Armenian Navy Band (Armenia, USA)

Arto Lindsay (Brazil, USA)

Arto Tunçboyaciyan (Armenia)

Black Sea Orchestra (Bulgaria, Greece, Russia, Moldova, Ukraine, Rumania, Georgia, Turkey)

Black Sea Sessions (Black Sea Area, Turkey, Greece, Netherlands)

Cheb Aïssa (Algeria, France)

Dona Rosa (Portugal)

Faytinga (Eritrea)

Greetings From Mercury (Belgium)

Izaline Calister & Band (Dutch Antilles)

Mabulu (Mozambique)

Markus Stockhausen (Germany)

Mila Na Utamaduni (Zanzibar)

Monajat Yultchieva (Uzbekistan)

Mrs. Bubble & Bones (Switzerland, USA)

Oojami (Turke, Great Britain)

Rêve D’éléphant Orchestra (Belgium)

Ricardo Lemvo & Makina Loca (Congo, USA)

Richard Bona (Cameroon, France, USA)

Smadj (Tunesia, France)

Vartan Grigoryan (Armenia)

1999

15th Music Meeting

Abdoulaye Diabaté (Mali)

Afro-Cuban All Stars (Cuba)

Akosh S. Unit (Hungary, France)

Anne-Marie Nzié (Cameroon)

Baden Powell (Brazil)

Bayuba Bahia (Brazil, Netherlands)

Farlanders (Russia)

Globe Orchestra (Netherlands, Bulgaria, Uganda, Tuva)

Kayhan Kalhor (Iran)

Lenine ‘Na Pressao’ (Brazil)

Lukas Ligeti & Beta Foly (Ivory Coast, Austria, Germany)

Nitin Sawhney ‘Indica Brazilica’ (India, Uk, Spain, USA, Venezuela)

Omar Sosa Trio (Cuba, USA)

Orchestre National De Barbes ‘El Gafla’ (Algeria, Morocco, France, Belgium, Netherlands)

Ray Anderson’s Pocket Brass Band (USA)

Toto La Momposina (Colombia)

U Yee Nwe Group (Myanmar)

Vinicius Cantuaria (Brazil,USA)

Wendo Rd (Congo)

Yat-Kha (Tuva)

Yungchen Lhamo (Tibet)

1998

14th Music Meeting

Amampondo (South Africa)

Asere (Cuba)

Busi Mhlongo (South Africa)

Cesaria Evora Special Guest Tito Paris Cabo (Verde)

Daúde (Brazil)

Emil Zrihan (Israel)

Ernest Ranglin (Jamaica, Senegal)

Jean Emilien (Madagascar)

‘Mahube’ Special Project (South Africa, Malawi, Swaziland, Zimbabwe)

Neba Solo (Mali)

Oliver Mtukudzi & The Black Spirits (Zimbabwe)

Phase Ii Pan Groove Feat. Len ‘Boogsie’ Sharpe (Trinidad)

Régis Gizavo ‘Djihe’ (Madagascar)

Rom Bengale (Rumania)

Sylvie Courvoisier ‘Ocre’ (Switzerland, France)

‘Toker Y La Milonga’ (Argentina, Netherlands)

Trigon (Moldavia)

Trilok Gurtu ‘The Glimpse’ (India, Europe)

Urna & Band (Inner-Mongolia, Germany)

‘Vocal Meeting Africa’ (Africa)

Waldemar Bastos & Grupo (Angola)

1997

13th Music Meeting

¡Cubanismo! (Cuba)

Carlos Ward Quartet (USA)

Dandaré/Corsen (Curacao / Netherlands)

Djivan Gasparyan (Armenia)

Estudiantina Invasora (Cuba)

Fanfare Ciocarlia (Rumania)

Jololi Revue ’97 (Senegal, Mauritania, Guinee Conakry)

Kik’esaki (Netherlands)

King Wasiu Ayinde Marshal-1 (Nigeria)

Luis Di Matteo (Uruguay)

Ng La Banda Feat. Celeste Mendoza And Omara Portuondo (Cuba)

Oedo Sukeroku Taiko (Japan)

Penc (Senegal)

Pépé Kallé & Empire Bakuba (Congo)

Pops Mohamed & Ngqoko Womens Ensemble (South Africa)

Rubén Gonzalez (Cuba)

Sam Mangwana (Congo)

Sierra Maestra (Cuba)

Smyrneiki Kompania (Greece)

Swing Masters

Theodosii Spassov Trio (Bulgaria)

Vajdaszentivány (Hungary, Rumania)

1996

12th Music Meeting

Afrocuba (Cuba)

Amida Boussou Feat. Hassan Hakmoun (Morocco, USA)

Ando Drom (Hungary)

Boubacar Traore (Mali)

Brave Old World (USA)

Chief Stephen Osita Osadebe (Nigeria)

Compagnie Lubat (France)

Compay Segundo (Cuba)

Edson Cordeiro (Brazil)

Formule Soukous(Congo)

Marabenta (Great Britain, Portugal, Africa)

Mark Helias Quartet (USA)

Paul Stocker ‘Estraperlo’ (Europe)

Saluzzi/Sclavis (Argentina, France)

Schäl Sick Brass Band (Germany)

Sheik Hamza Shakkur & Al Kindi Ensemble (Syria, France)

Super Rail Band De Bamako (Mali)

Tom Cora/Hakim Hamadouche (USA, France)

Youssou N’dour – Jololi Revue ’96 (Senegal)

1995

11th Music Meeting

Amlima (Togo)

André Mingas / Brice Wassy (Angola, Cameroon, France)

Balanescu Quartet (Rumania)

Django Bates ‘Delightful Precipice’ (Great Britain)

Habib Koite & Bamada (Mali)

João Bosco (Brazil)

Mari Boine Persen (Norway)

Matt Darriau’s Paradox Trio (USA)

Orange Then Blue (USA)

Oscar Andrade (Chili)

Paulino Vieira ‘Hallo Hallo’ Cabo (Verde)

Pellen/Marchand / Fresu (France, Italy)

Prophets Of Da City (South Africa)

Rabih Abou-Khalil & Balanescu-4 & Renaud Garcia-Fons (Lebanon, Rumania, France)

Renaud Garcia-Fons (France)

Ronald Snijders ‘Kaseko Mundial’ (Surinam, Netherlands)

Thione Seck & Le Raam Daan (Senegal)

Vieja Trova Santiaguera (Cuba)

1994

10th Music Meeting

Amélia Muge (Portugal)

‘Brazilian World Meeting’ (Brazil, Netherlands)

Danyèl Waro Réunion (Madagascar)

Enver Izmailov (Oezbekistan)

Ferus Mustafov (Macedonia)

Grupo Raison (Cuba)

‘Havana-Paris-London’ (Cuba, Great Britain, France)

Igd Eljalad (Sudan)

Khaled (Algeria, France)

Lobi Traoré (Mali)

Ng La Banda (Cuba)

Ray Anderson’s Alligatory Band (USA)

Samul Nori & Red Sun (Korea, Austria, USA)

Sapho (Morocco, France)

Trio Clastrier/Riessler/Rizzo (France, Germany, Italy)

Zapf/Damessae (Duitsland, Ethiopië)

1993

9th Music Meeting

Abdel Gadir Salim (Sudan)

Anitas Livs (Sweden)

Bheki Mseleku ‘Celebration Of The Spirit’ (South Africa, USA, Great Britain)

Familja Lela (Albania)

Five Blind Boys Of Alabama (USA)

Irakere (Cuba)

Leila Pinheiro (Brazil)

Moscow Art Trio (Russia)

Mouth Music (Scotland)

Mzwakhe Mbuli (South Africa)

Nipa (West Africa)

Nusrat Fateh Ali Khan (Pakistan)

Weshm ‘Halazoen’ (Morocco, Netherlands)

1992

8th Music Meeting

Abdoe Dagir (Egypt)

Andy Narell Band (USA)

Brotherhood Of Breath (South Africa, Uk)

Conexion Latina (Caribean, Germany)

De Lip (Netherlands)

Fernando Lameirinhas ‘Oxala’ (Portugal, Netherlands)

Kip Hanrahan’s ‘Exotica’ (USA, Great Britain)

Najat Aatabou (Morocco)

Oumou Sangare (Mali)

Youssou N’dour (Senegal)

1991

7th Music Meeting

Aster Aweke (Ethiopia, USA)

Bobby Previte’s Play (USA)

Ceylan Utlu ‘Anadolu-Anatolië’ (Turkey, Netherlands)

Handala (Palestina, Italy, Egypt)

Malou (Spain)

Manu Dibango (Cameroon)

Marisa Monte (Brazil)

Moire Drum Orchestra (Great Britain, Ghana)

Mouth Music (Great Britain)

Samba Mapangala & Orchestre Virunga (Congo, Kenya)

1990

6th Music Meeting

Cheb Mami (Algeria)

Dorothy Masuka/Lovemore Majaivana And The Zulu Band (Zimbabwe)

Fra Fra Big Band (Surinam, Netherlands, Great Britain, USA)

Hermeto Pascoal (Brazil)

Jolly Boys (Jamaïca)

Ray Lema (Congo, France)

Sabri Brothers (Pakistan)

Trio Bravo (Belgium)

Vega Band (Haiti)

1989

5th Music Meeting

Cheb Kader (Morocco)

Eric Calmes Project (Netherlands)

Evan Lurie Tango Quintet (USA, Argentina)

Femi Anikulapo Kuti & The Positive Force (Nigeria)

Francisco Ulloa (Dominican Republic)

Ivo Papasov & His Stambolovo Orchestra (Bulgaria)

Louis Sclavis Quintet (France)

Steve Williamson Quintet (Great Britain)

1988

4th Music Meeting

Baaba Maal & Daande Lenol (Senegal)

Darioush Tary (Iran)

Fawzi Al Aiedy (Iraq, France)

Ilvio Pietersz Project (Dutch-Antilles, Netherlands)

La Marmite Infernale (France)

Nea Zinako (Congo)

Pier’ Rosier Et Gazolinn (Martinique)

Ramiro Naka & N’kassa Cobra (Guiné-Bissau)

Tete Montoliu (Spain)

Trio De Janeiro (Brazil, USA)

World Saxophone Quartet (USA)

1987

3rd Music Meeting

Bentje Braam – Session (Netherlands, United Kingdom)

David Rudder & Charlie’s Roots (Trinidad)

Jazz Warriors (United Kingdom, Jamaica)

Joe Cuba Sextette (Puerto Rico, USA)

Quintessence (USA)

Sam Mangwana (Congo)

Sankofa (Ghana)

Second Line Ratoon (USA, West-Europe)

Toumani Diabate & Friends (Mali)

1986

2nd Music Meeting

Bik Bent Braam( Netherland)s

Black Swan Quartet (USA)

Bonga Kuenda (Angola)

Charlie Haden & American Jazz Quartet (USA)

Eko Kuango (Congo, Belgium)

Ifang Bondi (Gambia)

Irakere (Cuba)

Slickaphonics (USA)

The Tropics (Surinam, Dutch Antilles)

1985

1st Music Meeting

Amsterdam String Trio (Netherlands)

Anderson/Helias / Hemingway (USA)

Conexion (Latina Caribean, Germany)

Contraband ’85 (West Europe)

Jongoe Bala (Surinam)

Lamagoya (Burkina-Faso, Belgium)

L’amchael (Morocco)

Salif Keita & Les Ambassadeurs (Mali)

The Leaders (USA)